105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Pogoda W Górach

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
14 czerwca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1546942711

Calvin Harris, Little Mix i Luis Fonsi, Mike Posner - niebawem usłyszycie ich nowe single!

Takich duetów się nie spodziewaliście! Niebawem na listach przebojów usłyszycie efekty współpracy najpopularniejszych artystów.


Co powiedzielibyście na połączenie Calvina Harrisa i Rag’n’Bone Mana? Nie jest to żaden żart. Panowie wkrótce ujawnią muzyczny efekt swojej współpracy, którego tytuł brzmi Giant, ale o tym czy ten numer okaże się, jak tytuł wskazuje, hitowym gigantem…dowiemy się po 11 stycznia.

To jednak nie jedyna niespodzianka. Jeśli lubicie dziewczyny z Little Mix i gorące, latynoskie rytmy to świetnie się składa. Luis Fonsi przyjął propozycję współpracy z brytyjskim girslbandem, a utwór, który zapowiadają będzie nosił tytuł Seniorita!

O muzycznych powrotach mówi się coraz częściej. Ten facet osiem lat temu podbił światowe listy przebojów singlem Cooler Than Me. Dwa lata temu rozkręcał niejedną imprezę produkcją o Ibizie. Od kilku dni chwali się nowym numerem - Move On, który zapowiada jego kolejny album. Wydawnictwo A Real Good Kid trafi do sprzedaży 18-tego stycznia.

zapowiedzi Nowy singiel Luis Fonsi calvin harris rag'n'bone man little mix mike posner a real good kid move on seniorita giant nowe single