105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 kwietnia 2024 - wtorek Imieniny: Jerzego, Wojciecha

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

The Best of HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 kwietnia 2024 - wtorek Imieniny: Jerzego, Wojciecha

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 kwietnia 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1546169015

Cosmic Gate 20 lat na scenie!

2019 rok zapowiada się dla jednego z najpopularniejszych klubowych duetów bardzo wyjątkowo. Cosmic Gate obchodzić będą swój jubileusz.


Cosmic Gate świętować będą 20-lecie swojej muzycznej działalności – okres, bez którego nie powstałoby kilkadziesiąt klasyków, gatunkowych hitów, fantastycznych anthemów, ponad 50 remiksów i 8, a wkrótce 9 studyjnych albumów. Nic & Bossi w pełni uświadomili sobie ogrom wydarzenia dopiero po niedawnym otrzymaniu nominacji do Grammy.  Panowie mają mnóstwo pomysłów na to jak podsumować swój zawodowy sukces, jednak wciąż dążą za czymś, co zostawi istotny ślad na przyszłość. Wiosną przyszłego roku do sprzedaży trafi wydawnictwo pod nazwą „20 Years – Forward Ever, Backward Never”.

Ta płyta zbliży nas i pokaże kim jesteśmy, gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy”.  Oprócz nowych produkcji, na albumie pojawią się też artyści, którzy towarzyszyli Cosmitom w ich karierze. Usłyszycie na nim także zremasterowane wersje utworów, które stanowiły dla duetu szczególną inspirację oraz nagrania, które znacie w nieco innej odsłonie. Nie bez powodu panowie wyznaczyli sobie cztery podrozdziały na albumie, „cztery kierunki” jak mówią sami – „tam gdzie na naszym albumie te cztery kierunki spotkają się ze sobą, będzie to podpis naszej 20-letniej kariery i początek kolejnych sezonów ciężkiej pracy”. Fani mogą liczyć również na specjalną trasę koncertową. Ta rozpocznie się już 1 stycznia w Australii. Cosmic Gate zagrają w 20 miastach i klubach, które odegrały znaczącą rolę w ich rozwoju. Trzygodzinne sety, motyw przewodni „przyszłość – teraźniejszość – przeszłość” dostarczą nowej energii zarówno artystom, jak i ich wiernym sympatykom. Szczegóły trasy znajdziecie na ich stronach internetowych. Więcej terminów koncertowych pojawi się już wkrótce.