Babie Lato, czyli projekt specjalny festiwalu Erste Letnie Brzmienia, wraca po raz czwarty – w 2026 roku tworzą je Natalia Grosiak, BELA oraz Kathia. Nowy skład stawia na bardziej organiczne brzmienie – pełne gitar, żywych instrumentów i folkowej czułości. Tegoroczna odsłona została zapowiedziana singlem „Dwa słońca”, który otworzył nowy rozdział projektu.

„Co chcę, to mam” to drugi singiel tegorocznego składu Babiego Lata.Utwór skomponowany przez artystki i wyprodukowany przez Patricka The Pana, balansuje między alternatywnym popem a organicznym, żywym graniem. To piosenka o wiecznym nienasyceniu, podejmowaniu ryzyka, ale przede wszystkim o odwadze pójścia za głosem serca.
Piosenkę „Co chcę, to mam” już mocno gramy w Muzycznym Radiu.