105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2026 - niedziela Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Top20 Hip-Hop

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2026 - niedziela Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała
14 czerwca 2026 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1780210260

Drugi singiel Babiego Lata 2026 już dostępny

Po „Dwóch słońcach” Natalia Grosiak, BELA i Kathia prezentują „Co chcę, to mam”


 

Babie Lato, czyli projekt specjalny festiwalu Erste Letnie Brzmienia, wraca po raz czwarty – w 2026 roku tworzą je Natalia Grosiak, BELA oraz Kathia. Nowy skład stawia na bardziej organiczne brzmienie – pełne gitar, żywych instrumentów i folkowej czułości. Tegoroczna odsłona została zapowiedziana singlem „Dwa słońca”, który otworzył nowy rozdział projektu. 


„Co chcę, to mam” to drugi singiel tegorocznego składu Babiego Lata.Utwór skomponowany przez artystki i wyprodukowany przez Patricka The Pana, balansuje między alternatywnym popem a organicznym, żywym graniem. To piosenka o wiecznym nienasyceniu, podejmowaniu ryzyka, ale przede wszystkim o odwadze pójścia za głosem serca.

Piosenkę „Co chcę, to mam” już mocno gramy w Muzycznym Radiu.