Pierwszy raz w swojej długiej historii trio Męskie Granie Orkiestra wydaje drugi singiel. “Tańczę” od Zalii, Vito Bambino i Igora Herbuta jest już dostępny.

Tańczę” to efekt współpracy Vito Bambino, Zalii i Igora Herbuta, którzy odpowiadają za tekst oraz kompozycję utworu. Produkcją singla zajął się Jakub Galiński, współtworząc również jego brzmienie i warstwę kompozycyjną.
Reżyserem teledysku do “Tańczę” jest Vito Bambino. Autorem okładki singla jest Hubert Misiaczyk.