105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Debiutanci kontra Gwiazdy

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
22 lipca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1542876046

Within Temptation przesuwają premierę płyty "Resist"

Zespół Within Temptation wydał oświadczenie w sprawie przesunięcia daty premiery swojego najnowszego albumu.


Album Resist miał trafić na sklepowe półki jeszcze w tym roku, dokładnie 14 grudnia. Zespół za pośrednictwem swojej Facebookowej strony poinformował fanów, że z przyczyn produkcyjnych muszą przesunąć premierę na 1 lutego 2019 roku. 

Jest nam niezmiernie przykro, ale z powodu problemów z produkcją musimy odsunąć premierę w czasie. Ponieważ jest tak samo smutni jak Wy, chcemy dać wszystkim rekompensatę: nie jeden, a dwa nowe utwory!”.

 

Premierowe kawałki, które udostępnił zespół, to „Raise Your Banner” oraz „Firelight”. Pierwszy z nich jest już dostępny. Niebawem pojawi się do niego również teledysk. Gościnnie w utworze możemy usłyszeć Andersa Fridéna, wokalistę In Flames. Sharon wyjaśnia: – „Zawsze czuliśmy więź z In Flames. Prawdopodobnie dlatego, że mamy podobne zainteresowania muzyczne. Cieszymy się, że Anders zdecydował się na współpracę z nami. Jego entuzjazm pomógł wznieść ten utwór na zupełnie nowy poziom”.

Drugi utwór, „Firelight”, to duet z Jasperem Steverlinckiem, jednym z najpopularniejszych wokalistów belgijskiej alternatywy. – „Pierwotnie ta piosenka miała trafić na mój solowy album „My Indigo”, jednak wówczas kawałek wydał mi się zbyt mroczny. Ale wciąż miałam wielką słabość do tego numeru. Po dograniu wokali Jaspera, utwór stał się jeszcze lepszy. Steverlinck to największy sekret Belgii!” – opowiada Sharon.

nowe album Resist zmiana utwory within temptation data premiery fireflight raise your banner sharon den adel