105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 kwietnia 2025 - niedziela Imieniny: Zyty, Teofila, Felicji

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 kwietnia 2025 - niedziela Imieniny: Zyty, Teofila, Felicji
27 kwietnia 2025 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1742551620

Córka Elona Muska zachwycona piosenką Justyny Steczkowskiej na Eurowizję 2024

Słowiańskie mantry przemówiły do córki miliardera.


Vivian Jenna Wilson, córka Elona Muska, wyraziła swoje uznanie dla eurowizyjnego utworu Justyny Steczkowskiej „Gaja”. Artystka, startująca w polskich preselekcjach do Eurowizji 2024, stworzyła kompozycję inspirowaną kulturą słowiańską, co spotkało się z entuzjastycznym odbiorem Wilson.

Vivian Jenna Wilson, która aktywnie dzieli się swoimi opiniami w mediach społecznościowych, podkreśla, że utwór „Gaja” to prawdziwe dzieło sztuki. Szczególnie zachwyciły ją słowiańskie mantry oraz mistyczny klimat piosenki. Podziwiając kompozycję, Wilson przeprosiła Polskę za ewentualne błędy w zapisie mantr.

Piosenka „Gaja” to propozycja Justyny Steczkowskiej na Eurowizję 2024, w której artystka łączy nowoczesne brzmienia z tradycyjnymi elementami słowiańskiej muzyki. Utwór szybko zyskał popularność wśród fanów konkursu, a wsparcie ze strony Vivian Wilson może przyczynić się do jego międzynarodowego rozgłosu.

źródło: cgm.pl