105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
13 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1540290702

Muzyczne Radio przedstawia: DJ LAYLA

Kim jest blond włosa piękność, która zdobyła serca HitPlanetarnych słuchaczy nagraniem Just Call Me To Say?


Rumuński projekt DJ LAYLA powstał z inicjatywy Radu Sirbu - producenta i byłego wokalisty O-Zone. Kilka lat temu w towarzystwie Sianny i Alissy podbili europejskie listy przebojów nagraniem Single Lady, za który otrzymali nagrodę "Najczęściej Odtwarzanego Utworu 2009r." przyznawaną przez jedną z rodzimych rozgłośni radiowych. Na swoim koncie mają również hity City of Sleeping Heart, Party Boy czy I'm Your Angel, które przez ponad 12 tygodni utrzymywały wysokie pozycje w muzycznych zestawieniach. 

Źródło: Facebook.com/DJLayla

Po długiej przerwie i kilku zmianach Radu reaktywował DJ Laylę. Tym razem w roli głównej pojawia się 19-letnia Sanda - absolwentka mołdawskiej Akademii Nauk, tancerka, aktorka i DJ-ka. 

Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Radu - Rassada Music, Sanda przeniosła się z rodzinnej miejscowości do Bucharestu. Liczne występy, nagrania w studio i promocje związane z jej nowymi utworami dają jej dużo motywacji.

Aktualnie na HitPlanecie możecie usłyszeć jej najnowszy singiel Love Is Calling. Wcześniej kilkukrotnie zdobyła MIEJSCE 1 z nagraniem Just Call Me To Say.

Jestem bardzo podekscytowana premierą kolejnego singla i vodeoclipu. - Sanda (DJ Layla) o utworze Love Is Callingbardzo ciężko nad tym pracowaliśmy. Cała ta praca jest jak zetknięcie z górą lodową. Widzowie i słuchacze widzą i słyszą tylko to, co dzieje się "nad powierzchnią wody", a nie pod. A całość to efekt wielu lat nauki i muzycznych doświadczeń. DJ-ing, taniec, aktorstwo. Bardzo się cieszę, że mogę to wszystko ze sobą połączyć dzięki Siannie i Radu Sirbu oraz Rassada Music. 

Sprawdź pozostałe hity od DJ Layla:

SINGLE LADY

CITY OF SLEEPING HEART

DON'T GO

 

OBSERWUJ

FACEBOOK/DJ LAYLA

INSTAGRAM/DJ LAYLA

 

 

 

HitPlaneta DJ Layla Sanda Radu Sirbu Rassada Music Sienna Just Call Me To Say Love Is Calling Single Lady City of Sleeping Heart Cat Music