105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 lipca 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Hieronioma, Małgorzaty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 lipca 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Hieronioma, Małgorzaty

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
20 lipca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1718462280

Metallica na dwóch koncertach w Polsce

Już 5 i 7 lipca na PGE Narodowym w Warszawie wystąpi legendarna grupa Metallica, w ramach swojej trasy koncertowej M72 World Tour.


Ale to nie wszystko, bowiem 6 lipca fani zespołu będą mogli wziąć udział w dodatkowym wydarzeniu – Metallica – Warsaw Takeover.

W ramach trasy artyści promują swój najnowszy album – 72 Seasons, wydany 14 kwietnia 2023 roku i, oprócz Polski, zagrają jeszcze w tym roku w Danii, Finlandii, Hiszpanii oraz Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Każdy z koncertów opiera się na formule No Repeat, co oznacza, że żaden utwór wykonany na scenie podczas pierwszego koncertu, nie powtórzy się podczas drugiego.

Zarówno 5 i 7 lipca na scenie pojawią się goście – w piątek będą to zespoły Architects oraz Mammoth WVH, natomiast w niedzielę – Five Finger Death Punch oraz Ice Nine Kills.

W przerwie między koncertami na PGE Narodowym, 6 lipca, odbędzie się dodatkowe wydarzenie, czyli Warsaw Takeover. Fani zespołu będą mogli między innymi zobaczyć trzy filmy: “Cliff ‘Em All”, “Cunning Stunts” oraz “Orgullo, Pasion y Gloria: Tres Noches En La Ciudad de Mexico”, wziąć udział w spotkaniu autorskim z fotografem zespołu – Rossem Halfinem – autorem książki „Metallica. The Black Album In Black & White Book” oraz uczestniczyć w koncertach zespołów: The Legacy i Rusty Head w Klubie Proxima. Szczegółowe informacje na temat wydarzeń towarzyszących znajdziecie pod tym linkiem.

 

żródło: allaboutmusic.pl