105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 lipca 2024 - piątek Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Marcina

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

DMC

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 lipca 2024 - piątek Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Marcina

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
19 lipca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1718461740

Sanah wydała nowy singiel z albumu “Kaprysy”

Sanah, jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek wydała nowy singiel, zapowiadający jej piąty album studyjny zatytułowany Kaprysy.


 

Nowy singiel, było minęło, za którego muzykę odpowiadają Sanah oraz bracia Thomas i Edward Leithead-Docherty, jest kolejnym krokiem artystki w jej dynamicznie rozwijającej się karierze muzycznej. Tekst do utworu napisała sama Sanah, a za produkcję odpowiada Thomas Leithead-Docherty. Miks i mastering wykonało Millennium Mixing, co gwarantuje wysoką jakość dźwięku i profesjonalne brzmienie.

Sanah zyskała ogromną popularność dzięki swoim emocjonalnym i melodyjnym piosenkom, a album “Kaprysy”, który ukazał się w miniony piątek zapowiada się jako kolejny hit w jej dorobku. 

Kaprysy to piąty album studyjny Sanah, który ma potencjał, aby podbić listy przebojów i zyskać uznanie krytyków muzycznych. Wydawnictwo Magic Records oraz Universal Music Polska z pewnością liczą na kolejny sukces artystki, która nie przestaje zaskakiwać swoją twórczością i muzycznym talentem.

źródło:allaboutmusic.pl