105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1717244520

Jennifer Lopez odwołała całą trasę koncertową

Mijający rok jest fatalny dla Jennifer Lopez.


 Jej wydany w lutym album „This Is Me… Now” okazał się klapą, docierając zaledwie do 38. miejsca na liście Billboardu, na domiar złego film „Atlas”, w którym zagrała główną rolę, zbiera fatalne recenzje krytyków, nie cieszy się także uznaniem widzów. Największym ciężarem dla gwiazdy mają być jednak problemy w życiu prywatnym. Według doniesień amerykańskich mediów małżeństwo JLo i Bena Afflecka dotarło do miejsca, w którym nie da się go uratować i kwestią czasu jest, kiedy któraś z gwiazd wystąpi o rozwód.

Artystka miała przełamać złą passę trasą koncertową „This Is Me… Live”. Jej inaugurację zaplanowano na 26 czerwca. Niestety, w piątkowy wieczór promotor trasy, agencja Live Nation, ogłosił, że tournee nie dojdzie do skutku. JLo zdecydowała się odwołać całą trasę ze względu na stan kompletnego rozbicia emocjonalnego.

– Jennifer bierze wolne, aby być z dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi – czytamy w komunikacie Live Nation. Agencja poinformowała, że fani otrzymają zwrot kosztów

Informacje o odwołaniu trasy nasiliły oczywiście spekulacje dotyczące nadchodzącego rozwodu. Wygląda na to, że w najbliższych tygodniach Jen i Ben nie znikną z medialnych czołówek.

 

żródło: cgm.pl