105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1716667980

Just 5 powracają na scenę… jako duet

Nowy singiel zespołu już dostępny.


Czy w muzyce mogą zdarzyć się jeszcze niespodzianki? Oczywiście, jednym z przykładów jest powrót zespołu Just 5 po ponad 20 latach. Kilka dni temu Bartek Wrona zapowiedział nowy singiel grupy, co skłoniło jednego z użytkowników Instagrama do zapytania, czy wystąpią w oryginalnym składzie, czy Bartek “zrekrutował nowych członków”. W odpowiedzi Bartek przyznał, że postawił na tę drugą opcję. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Just 5 pojawili się w programie „Dzień Dobry TVN”, promując nowy singiel „Gdzie nie ma róż (2024)” i opowiadając o swoim powrocie. Zespół obecnie działa jako duet – obok Bartka Wrony występuje Robert Kryla, członek oryginalnego składu.

Wracamy na scenę jako duet: ja, Bartek Wrona, i Robert Kryla. Na resztę członków zespołu ogłaszamy casting. Panowie, działajcie, a może się spotkamy. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia

powiedział Wrona

Przypomnijmy, że oryginalny skład Just 5, oprócz Bartka Wrony i Roberta Kryli, tworzyli Daniel Moszczyński, Grzegorz Kopala i Shadi Atoun.

źródło:allaboutmusic.pl