105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 czerwca 2024 - wtorek Imieniny: Marka, Elżbiety
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 czerwca 2024 - wtorek Imieniny: Marka, Elżbiety

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
18 czerwca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1537255638

Richard Durand w Legnicy!

Już 29 września holenderski DJ i producet spotka się z polskimi fanami w Sky Club.


Richard Durand jest artystą, który od dziesięcioleci ugruntowuje swoją pozycję w topowym transie. Od pierwszego włamania się na scenę z remiksami dla Tiësto. W 2007 otrzymał od Tiësto tytuł Tip For The Top.
W ciągu dziesięciu lat, które nastąpiły po jego przełomowym roku, Richard Durand znalazł się w pierwszej setce corocznego sondażu DJ Magazine na nie mniej niż pięciu różnych okazjach, wydał trzy świetnie przyjęte albumy artystów ("Always The Sun", "Wide Awake" i "vs The World"), zmiksowano sześć edycji legendarnej serii "In Search Of Sunrise" i wykonano na wielu największych światowych scenach, w tym legendarnych markach, takich jak Trance Energy, A State Of Trance, Dreamstate, Sensation, Mayday , Godskitchen Global Gathering, Avalon, Zouk i Ministry Of Sound.
W 2015 roku Richard wprowadził na rynek swoją własną markę "Reloaded", napędzaną jego pasją do undergroundowych i ciężko brzmiących dźwięków w transie. Deklaracja misji dla Reloaded była jasna i prosta: "trudniejsza, szybsza, większa, odważniejsza ... ciemniejsza!" Reaktywowana etykieta osiągnęła cel daleko idące wsparcie dla DJ-a i radia z utworami takimi jak "Art Of Noise", Insincere ", przeróbka Tiësto" Traffic "Richarda i ostatni solowy singiel" Savage ", uderzające w górne szeregi trance'u Beatport.
Gdy wchodzimy w 2018 roku, Richard planuje podnieść poprzeczkę po raz kolejny z wyczekiwanym czwartym albumem artysty "The Air We Breathe" z okazji Black Hole Recordings w październiku. W międzyczasie mamy do czynienia z ogromną masą nowych singli o bardziej ostrych dźwiękach, w tym "Pelican Rouge" na wytwórni Sean Tyas 'Degenerate. Singiel "The Air I Breathe" w wytwórni Mark Sherry's Outburst oraz ekscytująca współpraca z Marco V na Reloaded.
Przy tak wielu relokowanych działaniach jasne jest, że jest to coś więcej niż tylko re-brand dla Richarda Duranda ... to muzyczna rewolucja! "Harder, Faster, Bigger, Bolder ... Darker!" 

Tej nocy wystąpi również Maciej Wowk. Człowiek pełen pasji i pomysłów, nie tylko na tworzenie programu, ale też na wskrzeszanie kultury klubowej, jeden z dj’ów wielokrotnie serwujących muzę min. na Sunrise With Ekwador , Future Sound Of Egypt (Aly & Fila) i Electrocity.
Dzielący scenę z takimi gwiazdami jak: Blank & Jones, Marcel Woods, Aly & Fila, John O’Callaghan, Allen Watts, Arctic Moon, Mark Sherry, Roger Shah, Sied Van Riel, Woody Van Eden, Marco V i wielu innych znanych artystów sceny klubowej.
Twórca kultowej listy DMC która od 1997 roku nieprzerwanie ukazuje się na falach Muzycznego Radia, ciesząca się ogromnym powodzeniem wśród fanów klubowego świata. Od 6 lat w roli DJ-a Tour de Pologne.


Rezydent Sky Club – Sajmon , od ponad dekady związany z muzyką klubową, od zawsze miłośnik house’owych brzmień, w swoich setach przeplata brzmienia depowe, techowe z klimatami funky oraz nu-disco. Supportowal wiele gwiazd zarówno polskiej jak i światowej sceny klubowej, m.in. Mark Knight, Jerry Ropero, Doolory, D.Ramirez, Olivier Huntemann, Tom Novy, Gromee, Emma Hewitt