105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
13 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1632992778

1 PAŹDZIERNIKA: MUZYCZNE RADIO DOŁĄCZA DO KAMPANII – DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI. TEGO DNIA GRAMY JESZCZE WIĘCEJ POLSKICH UTWORÓW!

Już po raz trzeci polskie media jednoczą się w kampanii, mającej na celu wsparcie polskiego rynku muzycznego i wyrażenie szacunku wobec pracy polskich Artystów.


1. października już po raz trzeci odbędzie się kampania społeczna Dzień Polskiej Muzyki. Dzień Polskiej Muzyki to ogólnopolskie święto polskiej muzyki, w którego celebrację zaangażowani są wszyscy, dla których polska muzyka jest nieodłącznym elementem życia, a więc polscy Artyści, fani polskiej muzyki, a także firmy i organizacje z każdego segmentu polskiego rynku muzycznego

NA CZYM POLEGA AKCJA?

Kampania DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI, ma na celu promocję polskiej muzyki i wsparcie polskiego rynku muzycznego. Za pośrednictwem mediów pragniemy zachęcić fanów, do częstszego słuchania polskiej muzyki. Słuchając polskiej muzyki w ulubionej stacji radiowej lub telewizji muzycznej, w serwisach streamingowych, na żywo podczas koncertów lub tradycyjnie słuchając płyt lub nawet kaset ulubionych Artystów, wspieramy ich i polski rynek muzyczny. W DNIU POLSKIEJ MUZYKI przypominamy odbiorcom i fanom polskiej muzyki, że to oni stanowią o sile i kondycji lokalnego rynku muzycznego. Im więcej polskiej muzyki będziemy słuchali, tym większe możliwości rozwoju artystycznego i eksportowego stwarzamy naszym ulubionym Artystom i tym silniejsza staje się pozycja rodzimego rynku na arenie międzynarodowej.

W MUZYCZNYM RADIU….

I u nas dobrej, polskiej muzyki nie zabraknie, bo w ten piątek (01.10) przez cały dzień grać będziemy Wam jeszcze więcej polskich piosenek od wielkich gwiazd naszej, rodzimej sceny oraz znakomitych debiutantów. Posłuchamy pamiętnych i najważniejszych przebojów. Najnowszych propozycji od Waszych polskich ulubieńców i hitów, do których zawsze wracamy z sentymentem. To wszystko w ciągu dnia, a TYLKO POLSKA MUZYKA zabrzmi na naszej antenie od 10:00 do 11:00.

WASZA AKTYWNOŚĆ TEŻ MA ZNACZENIE...

W DNIU POLSKIEJ MUZYKI przypominamy odbiorcom i fanom polskiej muzyki, że to oni stanowią o sile i kondycji lokalnego rynku muzycznego. Im więcej polskiej muzyki będziemy słuchali, tym większe możliwości rozwoju artystycznego i eksportowego stwarzamy naszym ulubionym Artystom i tym silniejsza staje się pozycja rodzimego rynku na arenie międzynarodowej. Tego dnia już po raz kolejny zabrzmi wspólne pasmo radiowo-telewizyjne z tylko polską muzyką na antenach ponad 50 stacji radiowych i telewizji muzycznych w Polsce. Największe sklepy muzyczne i bileterie ponownie przygotowują dla fanów specjalne promocje na zakup płyt, kaset i biletów na koncerty oraz wyjątkowe spotkania z Artystami na żywo. Serwisy streamingowe aktywnie promują playlisty z polską muzyką oraz udostępniają swoim odbiorcom wiadomości o Dniu Polskiej Muzyki. Podczas Dnia Polskiej Muzyki na antenach rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych będzie można usłyszeć znacznie więcej polskiej muzyki niż zwykle czy też posłuchać audycji z wyjątkowymi muzycznymi gośćmi.

Organizatorem Kampanii jest Fundacja EMPOWER POLAND. Współorganizatorem 3. edycji Kampanii jest Stowarzyszenie Autorów ZAIKS.

#DzieńPolskiejMuzyki #PolishMusicDay

GRAMY NA 105.8FM | 106.7FM | 90.9FM | ONLINE - APLIKACJA "MUZYCZNE RADIO" DOSTĘPNA JEST W APPSTORE I GOOGLE PLAY | DAB+

muzyczne radio akcja dzień polskiej muzyki polska muzyka polscy artyści wspieramy kampania o co chodzi polish music day