105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1697710860

Zniszczył wiatę przystankową


Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie mienia. Policjanci  pojechali na zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z ulic w mieście doszło do zniszczenia wiaty przystankowej. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili fakt zniszczenia mienia i ruszyli na poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Mundurowi po uzyskaniu rysopisu podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa zatrzymali go kilka ulic dalej od miejsca zdarzenia. Okazał się nim 25-letni jeleniogórzanin, który nie potrafił wytłumaczyć dlaczego dopuścił się tego czynu. Swoim działaniem spowodował straty w wysokości co najmniej 2 tysiące złotych.

25-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i niewykluczone, że zatrzymany ma na koncie jeszcze jeden podobny czyn.  Teraz za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.