105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 marca 2024 - poniedziałek Imieniny: Łucji, Kazimierza, Eugeniusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 marca 2024 - poniedziałek Imieniny: Łucji, Kazimierza, Eugeniusza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
04 marca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1607437999

Zmiany w organizacji ruchu na Al. Wojska Polskiego

Od czwartku (10 grudnia) zamknięty zostanie wjazd na Al. Wojska Polskiego od ulicy Nowowiejskiej.


Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej Alei Wojska Polskiego w centrum Jeleniej Góry. Od czwartku (10 grudnia) zamknięty zostanie wjazd na Al. Wojska Polskiego od ulicy Nowowiejskiej. Mówi Damian Kostka z Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Zostanie wprowadzony dodatkowy objazd dla pojazdów jadących od ul. Sudeckiej i ul. Nowowiejskiej w kierunku Zabobrza i do dworca PKP. Objazd polegać będzie na skierowaniu ruchu pojazdów z ulicy Nowowiejskiej w ulicę Bartka Zwycięzcy i dalej do ul. Kochanowskiego i do skrzyżowania z ul. 1 Maja.

Ulica Bartka Zwycięzcy pozostanie drogą dwukierunkową, natomiast Al. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Klonowica do 1 Maja czasowo pozostanie drogą jednokierunkową (kierunek do skrzyżowania z ul. 1 Maja) z możliwością dojazdu do sklepu Netto.

Ponadto na czas objazdu zmieni się lokalizacja przystanku autobusowego dla kursów w kierunku Osiedla Zabobrze. Przystanek z Al. Wojska Polskiego na wysokości budynku nr 4 zostanie przeniesiony na ul. Bartka Zwycięzcy (przy budynku nr 3).

Jak poinformował nas przedstawiciel wykonawcy robót, Firmy 'KAMA”, zamknięcie skrzyżowania ul. Nowowiejskiej z Al. Wojska Polskiego i związany z tym omawiany objazd ma być wprowadzony od czwartku (10 grudnia) i trwać przez maksymalnie 5 dni.