105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 grudnia 2023 - piątek Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 grudnia 2023 - piątek Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
08 grudnia 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1572337745

Zmiana organizacji ruchu na cmentarzach

Zakaz wjazdu będzie obowiązywał do 3 listopada.


Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Jeleniej Górze, informuje, że w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych z powodów logistycznych, przyjęto do 3 listopada całkowity zakaz wjazdu na teren cmentarzy pojazdów innych niż uprzywilejowane.

Wszystkie osoby odwiedzające groby, proszone są o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o nietarasowanie dróg cmentarnych i ścieżek. Mówi Zbignie Rzońca z MPGK.

W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych oraz trwającymi pracami porządkowymi przy grobach, zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich osób opiekujących się grobami, aby na cmentarzach, zastosowali się do ogólnie przyjętych zasad segregacji odpadów w następujący sposób.
Wszelkie rośliny, trawy, czy żywe kwiaty bez ozdób będziemy składać do pojemników opisanych ( 'ODPADY BIO' ). Szklane znicze, folie, plastik, czy tworzywa sztuczne (np. wieńce), po zgnieceniu, wyrzucamy do pojemnika z opisem ( 'ZMIESZANE ODPADY' ).
UWAGA !
Zapraszamy do pobierania worków na liście, które będą nieodpłatnie rozdawane, osobom opiekującym się grobami,
' Przy głównym wejściu na Stary Cmentarz oraz przy portierni przy wejściu od ul. Mickiewicza 31; w dniach od 14.10.2019 do 31.10.2019 w godz. 9 do 17
' Przy pomieszczeniu socjalnym w kaplicy na Nowym Cmentarzu od dnia 14.10.2019 w dni powszednie w godzinach od 9 do 17.

Worki pełne liści prosimy o umieszczanie w już wystawionych pojemnikach opisanych: 'ODPADY BIO'

Zarząd Cmentarza prosi osoby odwiedzające nekropolie, o zachowanie czystości i porządku podczas pielęgnacji grobów, poprzez niepozostawianie odpadów obok pojemników, ale wrzucanie ich do kontenerów do tego celu przeznaczonych.