105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 marca 2024 - piątek Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 marca 2024 - piątek Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 marca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1630304875

Zielona 21. Parada Rowerów za nami


Ponad 1000 osób z różnych miejsc Dolnego Śląska a nawet szerzej z Polski wzięło udział w 21. Paradzie Rowerów która wyruszyła dzisiaj (28.08) o 11.00 z Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze. Tym razem uczestnicy mieli do pokonania zupełnie nową 18-sto kilometrową trasę wiodącą min. przez Łomnicę, ul. Osiedle Łomnickie, Wincentego Pola, Ogińskiego, a meta zlokalizowana została na Placu przy ulicy Wiłkomirskiego gdzie przez całą niemal sobotę odbywa się Wystawa Produktu regionalnego 'Wyprodukowano pod Śnieżką'. Tradycyjnie rozciągnięty na kilka kilometrów peleton, tym razem zielonego koloru, robił ogromne wrażenie. Tak na uczestnikach jak i na kibicach. Co ważne dopisała pogoda.

W gronie Partnerów wydarzenia znalazły się Dolnośląska Organizacja Turystyczna, KARR, PGE GiK S.A.portal www.rowerem.info, oraz Fundacja Karpacz Sport.

Patronat honorowy nad 21.Paradą Rowerów objęli Marszałek Woj. Dolnośląskiego Cezary Przybylski i Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

Ogromne podziękowania dla uczestników i dla wszystkich którzy pomogli w zabezpieczeniu tego wydarzenia w szczególności dla Wydziału Ruchu Drogowego Policji z KMP Jelenia Góra, jeleniogórskiej Straży Miejskiej, Strażaków Ochotników oraz jadących z żółtych koszulkach Organizatorów Parady.

Medialnie Paradzie kibicowali Muzyczne Radio, Nowiny Jeleniogórskie i portal www.naszosie.pl

Czekamy na was za rok:-)

 


jelenia góra Dolny Śląsk PGE GiEK KARR nowiny jeleniogórskie muzyczneradio 21.parada rowerów dot rowerem.info