105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 kwietnia 2024 - wtorek Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 kwietnia 2024 - wtorek Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
16 kwietnia 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1679665740

Wojciech Ilnicki ponownie przewodniczącym w KWB Turów


Praca na rzecz ludzi to honor i odpowiedzialność! W trakcie dzisiejszego (24.03)  XXXV sprawozdawczo-wyborczego zakładowego zebrania delegatów NSZZ „Solidarność” w KWB Turów delegaci wybrali po raz kolejny Wojciecha Ilnickiego na funkcję przewodniczącego. W zebraniu wzięło udział wielu znamienitych gości, w tym Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

Dzisiaj są dla nas dwa najważniejsze wyzwania. To transformacja energetyczna, utworzenie Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Energetycznego, gdzie mamy wynegocjowaną umowę społeczną z rządem i pracodawcami, musimy to stale kontrolować. Drugi temat to sytuacje, które dzieją się na terenie kopalni, musimy zwracać uwagę na BHP, na porady prawne, na sprawy socjalne, to nasz obowiązek. Bierzemy aktywny udział w wielu aspektach życia naszych pracowników. Nasi pracownicy muszą mieć wsparcie związku. Składka dla pracownika musi być wydatkiem, który jest doceniony, potrzebny. To ważne zadanie dla każdego przewodniczącego. To dla nas wielka odpowiedzialność, szczególnie że przeszło połowa załogi należy do Solidarności – zakończył Wojciech Ilnicki.