105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

House20

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Lucjana, Antoniego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
13 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1687461900

Tłumy na spotkaniu z Donaldem Tuskiem!


 Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze wypełnił się po brzegi tysiącami osób które przybyły z całego Dolnego Śląska na spotkanie z liderem Koalicji Obywatelskiej Donaldem Tuskiem. Zaczęło się od zgrzytu kiedy liczna grupa związkowców z KWB Turów w Bogatyni zakłócała Hymn Państwowy. „Prawdziwa „Solidarność” nigdy czegoś takiego nie widziała - powiedział Donald Tusk. Potem było sporo o Bogatyni, o byłym burmistrzu z PiS który został aresztowany wraz z kilkoma swoimi współpracownikami oraz o nieudolności obecnego rządu w przygotowaniu dokumentów dotyczących przedłużenia koncesji na wydobycie węgla. Rządy PiS Donald Tusk nazwał „krótkim, przykrym incydentem”, oskarżając partię rządzącą o „represje wobec niezależnych samorządów, kłamstwo i korupcję”.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej od kilku dni przebywa na Dolnym Śląsku, kontynuując cykl spotkań z mieszkańcami poszczególnych województw. Już w sobotę (24.06) o 13:00  na Placu Nowy Targ we Wrocławiu, odbędzie się wiec Donalda Tuska podsumowujący jego kilkudniowy pobyt na Dolnym Śląsku . Również w sobotę w tym samym w Bogatyni ma się odbyć wiec Prawa i Sprawiedliwości, który został przeniesiony z Łodzi.

Zdjęcia