105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 lutego 2024 - wtorek Imieniny: Gabriela, Anastazji

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 lutego 2024 - wtorek Imieniny: Gabriela, Anastazji

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 lutego 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1615890524

„Rzemiosła” i MZK promują kulturalne zachowanie


Od pewnego czasu trwa współpraca MZK Jelenia Góra z Zespołem Szkół Rzemiosł Artystycznych. Jej najnowszym efektem są trzy pierwsze plakaty, które będą promować w autobusach MZK kulturalne zachowanie. Mówi Michał Palewicz, główny ekonomista miejskiej spółki.

 

Pierwszy zachęca do ustępowania miejsca siedzącego osobom starszym, drugi do nierozmawiania w czasie jazdy przez telefon, a trzeci pokazuje, jak korzystać z tzw. gorącego przycisku. Ten ostatni wykorzystany zostanie dopiero wówczas, gdy ustąpią ograniczenia związane z pandemią.

- Ze szkołą rzemiosł współpracujemy od dw
óch lat i bardzo jesteśmy z tej współpracy zadowoleni - mówi Michał Palewicz, główny ekonomista MZK. - Plakatów, które wyświetlać będziemy na autobusowych monitorach, będzie znacznie więcej. Te które już powstały są atrakcyjnie i nowocześnie rysowane, mają charakter komiksowy i są zabawne.

Jeszcze w tym roku w ZSRZA, powstanie figurka jelonka - oczywiście charakterem związana z komunikacją miejskiej. Ozdobi siedzibę firmy przy ul. Wolności.