105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 marca 2024 - poniedziałek Imieniny: Łucji, Kazimierza, Eugeniusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 marca 2024 - poniedziałek Imieniny: Łucji, Kazimierza, Eugeniusza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
04 marca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1598275022

Podejrzany o kopanie w brzuch ciężarnej konkubiny

Tymczasowe aresztowanie podejrzanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem wobec ciężarnej kobiety, skutkiem czego doszło do poronienia ciąży.


Prokurator Rejonowy w Lwówku Śląskim skierował do Sądu skuteczny wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem wobec ciężarnej kobiety, skutkiem czego doszło do poronienia ciąży.


W wyniku czynności procesowych, w tym sekcji szczątków płodu, zatrzymano Sylwestra C., któremu prokurator postawił zarzut, że w okresie od lipca 2018 r. do 17 sierpnia 2020 r., w Lwówku Śląskim, Granicach oraz na terenie Republiki Niderlandów, znęcał się fizycznie i psychicznie, nad konkubiną Moniką W., w ten sposób, że znajdując się pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, w trakcie których  pokrzywdzoną wyzywał,  poniżał, groził jej pozbawieniem życia i uszkodzeniem ciała a także kopał i uderzał po całym ciele, twarzy, szarpał za włosy, dusił  oraz kopał w brzuch, również w okresie, kiedy była  brzemienna, co połączone było ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa. W grudniu poprzedniego roku, kopnięciem w brzuch  spowodował przerwanie nie krótszej niż 16 tygodniowej  ciąży. Podejrzany w toku przesłuchania w prokuraturze nie przyznał się do zarzuconego czynu.  Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim zastosował środek zapobiegawczy tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy . Zarzucany podejrzanemu czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 10 lat.