105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 czerwca 2026 - wtorek Imieniny: Aliny, Benona, Anety

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Gramy, bo kochamy muzykę!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 czerwca 2026 - wtorek Imieniny: Aliny, Benona, Anety
16 czerwca 2026 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1723543080

Nielegalnie jeździli po lesie - strażnicy zatrzymali kolejną grupę motocyklistów

Strażnicy z nadleśnictwa Śnieżka zatrzymali kolejną grupę motocyklistów, która nielegalnie jeździła po lesie rejonie Lasockiego Grzbietu w Karkonoszach


Straż leśna złapała grupę motocyklistów poruszających się na motorach typu cross, kiedy ci nielegalnie jeździli po lesie w rejonie Lasockiego Grzbietu w Karkonoszach. Motocykliści przyjechali tutaj z Wielkopolski i był to pobyt zorganizowany. To jest kolejny przypadek, kiedy strażnicy z nadleśnictwa Śnieżaka zatrzymują motocyklistów nielegalnie jeżdżących po karkonoskich lasach - informuje nadleśniczy Piotr Grębowicz

Autor: Andrzej Stefańczyk

 

motocykliści straż leśna strażnicy leśni nadleśnictwo Śnieżka nielegalna jazda po lesie cross nadleśniczy Piotr Grębowicz komendant straży leśnej Mateusz Grębowicz