105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
13 lipca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1685959920

Motocyklista zginął pasażerka w stanie krytycznym

Kamiennogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku podczas manewru wyprzedzania,


Kamiennogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku podczas manewru wyprzedzania, w którym udział brał pojazd osobowy oraz motocykl, do którego doszło w sobotę w Starej Białce. Niestety w jego wyniku, śmierć poniósł 70-letni kierujący motocyklem. Mundurowi apelują – zachowaj ostrożność i sprawdź kilkukrotnie lusterko zanim rozpoczniesz wyprzedzanie!

W sobotę, 3 czerwca 2023 roku, przed 13:00 policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali wezwani do tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na drodze w Starej Białce na terenie powiatu kamiennogórskiego.

Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w którym udział brał pojazd osobowy oraz motocykl. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazdy poruszały się w jednym kierunku, a do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania. W jego wyniku motocyklista zjechał z drogi i uderzył w przepust. 70-letni kierujący oraz 69-letnia pasażerka trafili do szpitala. Niestety z powodu odniesionych obrażeń motocyklista zmarł, a lekarze walczą o życie kobiety. 25-latkowi z pojazdu osobowego nic się nie stało.

Apelujemy do kierowców, zarówno pojazdów osobowych, ciężarowych jak i jednośladów – zachowajcie szczególną ostrożność, w przypadku manewrów wyprzedzania!