105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 grudnia 2023 - wtorek Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 grudnia 2023 - wtorek Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
05 grudnia 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1606731292

"Karkonoska on Tour"

Projekt promocyjny Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej z Jeleniej Góry który ma przybliżyć młodym ludziom tą uczelnię i zachęcić do studiowania w jej murach.


'Karkonoska on Tour' to projekt promocyjny Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej z Jeleniej Góry który ma przybliżyć młodym ludziom tą uczelnię i zachęcić do studiowania w jej murach. Przedstawiciele uczelni, studenci i wykładowcy odwiedzą dolnośląskie miasta z 'akademicką wioską'. Start "Karkonoska on Tour" zaplanowano na marzec przyszłego roku w Kamiennej Górze. Uczelnia odwiedzi również Lubań, Kowary, Złotoryję, Bolesławiec, Jawor, Strzegom, Dzierżoniów, Nową Rudę i Świdnicę. Lista miast nie jest jeszcze zamknięta i możliwe, że dołączą kolejne. Co ważne naszym stałym partnerem na trasie będzie Miasto Jelenia Góra - mówi Wioletta Palczewska, rektor KPSW.

 

Prezentacja projektu - zobacz plik w PDF

KPSW