105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 grudnia 2023 - piątek Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 grudnia 2023 - piątek Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
08 grudnia 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1557238536

Fatum wisi nad ośrodkiem w Szklarskiej Porębie Jakuszycach ?

Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołanie jednego z uczestników postępowania. Sprawa wraca do komisji przetargowej.


Czyżby jakieś fatum zawisło nad budową Dolnośląskiego Centrum Sportu w Szklarskiej Porębie Jakuszycach? Wydawało się że wyłonione w kwietniu w konkursie ofert konsorcjum poznańskiej firmy Torpol i Pre-Fabrykatu z Miłkowa zacznie wkrótce prace. Tak się jednak nie stanie. Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołanie jednego z uczestników postępowania który wskazał że Torpol nie ma wymaganego w przetargu doświadczenia.
Jednym z kryteriów w ogłoszeniu przetargowym była realizacja co najmniej trzech inwestycji polegające na budowie obiektu użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej minimum 10 tys. metrów kwadratowych każdy i wartości minimum 50 mln złotych netto każdy. PORR S.A. zarzucił, że jedno z zadań przedstawionych przez wyłonionego wykonawcę nie spełnia wymogu metrażowego. Oznacza to całość wraca do komisji przetargowej - mówi Michał Nowakowski rzecznik prasowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

'Jesteśmy tym zmartwieni ale co najważniejsze nie przeszkodzi to w realizacji naszych sztandarowych imprez' - mówi Leszek Kosiorowski członek zarządu Stowarzyszenia Bieg Piastów.