105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 grudnia 2023 - wtorek Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Muzyczne Radio Music News
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 grudnia 2023 - wtorek Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
05 grudnia 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1612559462

Ed Sheeran - o nim także w audycji Dla Lasu Dla Ludzi w najbliższą niedzielę

Dominik Dembiński, artysta który jest również wybitnym lutnikiem podjął się wykonania wyjątkowego prezentu dla brytyjskiej gwiazdy pop kultury.


FOTO: Instrument wykonywany dla Eda Sheerana wykonywany jest z 6 różnych gatunków drewna


To było niezwykłe spotkanie, Dominik Dembiński, artysta ale  również lutnik ze Świeradowa Zdroju spotkał blisko 2 lata temu wielką gwiazdę muzyki pop, Eda Sheerana który odwiedził Dolny Śląsk i goszcząc w zamku Rajsko w powiecie lubańskim zachwycił się grą zespołu wykonującego muzykę dawną Rocal Fuza ze Świeradowa Zdroju. Dominik Dembiński, artysta występujący w tej grupie, jest również lutnikiem i podjął się wykonania wyjątkowego prezentu dla brytyjskiego piosenkarza i gitarzysty. Jak mówi w tym roku instrument powinien być gotowy.

Więcej na na ten temat i o miłości do drewna Dominika Dembińskiego w niedzielnej audycji Dla Lasu Dla Ludzi o 13.30. Do wygrania atrakcyjne nagrody.


#dlalasudlaludzi #edsheeran #dominikdembiński