105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 lutego 2024 - wtorek Imieniny: Gabriela, Anastazji

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 lutego 2024 - wtorek Imieniny: Gabriela, Anastazji

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 lutego 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1600764625

Bandycki rozbój nastolatek na 15-sto latce!!!

Dziewczyny (19. i 13. lat) zabrały swojej ofierze telefon komórkowy oraz pieniądze i pobiły ją domagając się kodu dostępu do telefonu.


Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwie nastolatki, które dokonały rozboju na 15-sto latce. Dziewczyny zabrały swojej ofierze telefon komórkowy oraz pieniądze i pobiły ją domagając się kodu dostępu do telefonu. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 15-stej w pobliżu Galerii Nowy Rynek. Całe zdarzenia zostało nagrane na smartfonie i wrzucone do sieci. Po pewnym czasie zostało usunięte ale jak wiadomo w sieci nic nie ginie. Obie nastolatki zostały zatrzymane bezpośrednio po zdarzeniu.19-latka trafiła do policyjnego aresztu, a 13-latka po wykonaniu czynności została przekazana pod opiekę matki. Mówi oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze Edyta Bagrowska.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie ustalili, że 15-latka została pobita i okradziona przez dwie inne dziewczyny, które znała z widzenia. Napastniczki ukradły jej telefon komórkowy oraz gotówkę a następnie pobiły ją domagając się kodu dostępu do telefonu. Łączne straty pokrzywdzona oszacowała na 1500 zł. Funkcjonariusze zapoznali się z nagraniem z kamer monitoringu i ruszyli na poszukiwanie napastniczek. Zauważyli je kilka ulic dalej, jak siedziały na ławce. Policjanci odzyskali skradziony telefon, który posiadała jedna z dziewczyn.
19-latka trafiła do policyjnego aresztu, a 13-latka po wykonaniu czynności została przekazana pod opiekę matki. Starszej z zatrzymanych za zmuszanie pokrzywdzonej do określonego zachowania grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie 13-latki zadecyduje sąd rodzinny.