Celem inicjatywy jest przybliżenie zarówno mieszkańcom, jak i przedstawicielom samorządów, jak właściwie korzystać z agregatów w domach, czy instytucjach.
Spotkanie zorganizowane w siedzibie Karkonoskiego Parku Narodowego w Jeleniej Górze, cieszyło się dużym zainteresowaniem, mówi prezydent miasta Jerzy Łużniak,
Kampanię ,Wspólnie dla bezpieczeństwa: agregaty prądotwórcze w sytuacjach kryzysowych', prowadzą: TAURON Dystrybucja, z Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim i Strażą Pożarną. Kolejne spotkanie zaplanowane jest w Legnicy