Foto: Andrzej Stefańczyk/KGHM
KGHM Polska Miedź S.A. otworzył w Bolesławcu drugą pracownię w ramach programu KGHM LAB. To nowocześnie wyposażona przestrzeń do nauki chemii i fizyki, przygotowana z myślą o rozwijaniu praktycznych umiejętności uczniów. Laboratorium powstało w I Liceum Ogólnokształcącym, szkole cenionej za wysoki poziom nauczania i bardzo dobre wyniki edukacyjne. Inicjatywa jest częścią pilotażowego projektu edukacyjnego Polskiej Miedzi, którego celem jest wzmacnianie jakości kształcenia nauk ścisłych na Dolnym Śląsku
Autor: Andrzej Stefańczyk
nauka edukacja powiat bolesławiecki KGHM Polska Miedź S.A. starosta Tomasz Gabrysiak Artur Newecki rzecznik KGHM pracownia w ramach programu KGHM LAB pracownia chemiczno-fizyczna Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu sponsoring