105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2026 - niedziela Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2026 - niedziela Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała
14 czerwca 2026 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1780397040

Bezpłatne bilety miesięczne dla uczniów - decyzja jeszcze przed wakacjami

Powiat bolesławiecki od 1. września chce wprowadzić darmowe bilety miesięczne dla uczniów szkół powiatowych. Decyzja zapadnie jeszcze przed wakacjami


Foto: Andrzej Stefańczyk

Jeszcze przed wakacjami samorząd powiatu bolesławieckiego podejmie decyzję o tym, że uczniowie szkół średnich prowadzonych przez powiat, będą mogli już od września korzystać z darmowych przejazdów autobusami. Jak informuje Tomasz Gabrysiak, starosta bolesławiecki - samorząd pracuje nad programem, który ma odciążyć budżety rodzin i ułatwić młodzieży codzienne dojazdy do liceów, techników oraz szkół branżowych

Autor: Andrzej Stefańczyk

 

bezpłatna komunikacja PKS Bolesławiec powiat boleławiecki starosta Tomasz Gabrysiak darmowe przejazdy dla młodzieży