Foto: Andrzej Stefańczyk
Jeszcze przed wakacjami samorząd powiatu bolesławieckiego podejmie decyzję o tym, że uczniowie szkół średnich prowadzonych przez powiat, będą mogli już od września korzystać z darmowych przejazdów autobusami. Jak informuje Tomasz Gabrysiak, starosta bolesławiecki - samorząd pracuje nad programem, który ma odciążyć budżety rodzin i ułatwić młodzieży codzienne dojazdy do liceów, techników oraz szkół branżowych
Autor: Andrzej Stefańczyk
bezpłatna komunikacja PKS Bolesławiec powiat boleławiecki starosta Tomasz Gabrysiak darmowe przejazdy dla młodzieży