Foto: UM Bolesławiec
W Bolesławcu powstanie nowoczesne pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią. Miasto otrzymało na tę inwestycję ponad 4 miliony 200 tysięcy złotych dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach rządowego „Programu budowy pełnowymiarowych boisk piłkarskich – Edycja 2025”. Symboliczne przekazanie decyzji odbyło się z udziałem wiceministra sportu i turystyki Piotra Borysa
Autor: Andrzej Stefańczyk
Bolesławiec sztuczna nawierzchnia Piotr Roman prezydent Bolesławca Piotr Borys ośrodek wodno sportowy Program Orzeł budowa boisk piłkarskich Orliki wiceminister sportu i turystyki