Magnolia Park to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku, po latach bezpłatnego parkowania, wprowadza płatny system parkingowy, który będzie obowiązywać od 1 czerwca. Ale uwaga, 2 pierwsze godziny postoju będą nadal bezpłatne, a za każdą kolejną trzeba będzie płacić 5 zł. Ma to usprawnić system parkowania. Jak wynika z analiz, auta zostawali pod Magnolią mieszkańcy okolicznych osiedli i biurowców, a klienci mieli problem ze znalezieniem wolnego miejsca. Teraz ma to się zmienić. System będzie bezbiletowy. Kamery automatycznie sczytają numer rejestracyjny pojazdu przy wjeździe i wyjeździe, a czas postoju wraz z opłatą zostanie wyliczony na tej podstawie. Zainstalowanych będzie 8 automatów parkingowych, które zostaną rozmieszczone przy wejściach do obiektu, będą obsługiwać płatności bezgotówkowe, wybrane przy wejściach przyjmą też gotówkę. Z myślą o tych, którzy potrzebują więcej czasu, centrum przygotowało dodatkową godzinę bezpłatnego parkowania dla klientów Kina Helios i Castoramy. Jeśli ktoś będzie chciał wykupić całodobowy abonament, to za miesiąc zapłaci tu 350 zł.