Foto: Andrzej Stefańczyk
KGHM notuje rekordowe wyniki. Tak wysokiego zysku miedziowy gigant nie miał od ponad dekady. W pierwszym kwartale tego roku grupa zarobiła na czysto ponad 3 i pół miliarda złotych. Przychody sięgnęły prawie 12 miliardów złotych i były o jedną trzecią wyższe niż rok temu
Autor: Andrzej Stefańczyk
zagłębie miedziowe KGHM Polska Miedź S.A. prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A. podsumowanie pierwszego kwartału Remigiusz Paszkiewicz rekordowy zysk