Foto: ilustracyjne, Andrzej Stefańczyk
Dzisiaj doszło do dużej awarii na dolnośląskich torach co wiąże się poważnymi utrudnieniami. Jak poinformował nas Andrzej Padniewski z Biura Prasowego Kolei Dolnośląskich, doszło do awarii urządzeń sterowania ruchem na posterunku Wrocław Grabiszyn, co powoduje duże opóźnienia pociągów jadących do i z Wrocławia Głównego między innymi z kierunków Jeleniej Góry, Legnicy, Wołowa, Oleśnicy i Rawicza
Autor: Andrzej Stefańczyk
awaria linia kolejowa kolej koleje dolnośląske opóźnienia pociągów odwołane pociągi