Foto: UM Bolesławiec
Już w najbliższą niedzielę, 17. maja, Stadion Miejski przy ulicy Spółdzielczej 2 w Bolesławcu stanie się areną jednej z najważniejszych imprez lekkoatletycznych w regionie. Na nowo zmodernizowanym obiekcie odbędą się mistrzostwa województwa młodzików. To pierwsze tak duże wydarzenie lekkoatletyczne organizowane na nowym stadionie w Bolesławcu. Organizatorzy zapraszają mieszkańców regionu do kibicowania
Autor: Andrzej Stefańczyk
Bolesławiec Dolny Śląsk stadion miejski lekkoatletyka nowy stadion MKS Bolesłavia Tomasz Markowski mistrzostwa województwa młodzi sportowcy kibicowanie