O możliwościach udziału naszego kraju w produkcji półprzewodników i wykorzystaniu do ich produkcji metali rzadkich rozmawiali przedstawiciele Polski, Czech i Niemiec.
To bardzo ważny i związany z przyszłością temat, mówi Maciej Gałęski, z Euroregionu Nysa, organizatora konferencji