Dzisiejszej nocy na osiedlu Przylesie w Lubinie, w jednym z wieżowców przy ulicy Jastrzębiej, doszło do tragicznej strzelaniny. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, dwóch młodych mężczyzn zginęło, a trzeci w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.
Na miejscu trwają czynności prowadzone pod nadzorem prokuratury. Więcej informacji w tej sprawie możemy spodziewać się najwcześniej około południa. Do tematu wrócimy.
Autor: Andrzej Stefańczyk