Foto: Andrzej Stefańczyk
Załoga należącego do grupy KGHM Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa w Lubinie dostanie podwyżki. Po trwających od lutego negocjacjach zarząd spółki i komitet strajkowy podpisały wczoraj porozumienie płacowe. Tym samym udało się uniknąć strajku, którego groźba była realna jeszcze do ostatnich godzin rozmów
Autor: Andrzej Stefańczyk
podwyżka Lubin negocjacje związki KGHM Polska Miedź S.A. żądania płacowe PeBeKa KGHM przedsiębiorstwo budowy kopalń