Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, ministra rodziny, pracy i polityki społecznej spotkała się z mieszkańcami Bolesławca. Podczas wizyty mówiła o dotychczasowych działaniach i osiągnięciach rządu oraz Lewicy w rządzie, z których – jak zaznaczyła – korzystają także mieszkańcy miasta. Spotkanie było również okazją do rozmowy o oczekiwaniach i problemach mieszkańców
Autor: Andrzej Stefańczyk
Bolesławiec spotkanie z mieszkańcami Lewica Nowa Lewica ministra rodziny pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk