Foto: Andrzej Stefańczyk
Święto Flagi w Legnicy było jednym z bardziej spektakularnych elementów tegorocznej majówki w mieście. Tradycyjnie setki legniczan wzięło udział w rozwinięciu ponad półkilometrowego odcinka biało-czerwonej. Był on dłuższy od zeszłorocznego o 50 metrów – informuje Aleksandra Krzeszewska, zastępca prezydenta Legnicy
Autor: Andrzej Stefańczyk