Jeszcze do niedzieli na Zamku Książ w Wałbrzychu trwa „Festiwal Kwiatów”. Setki bukietów, instalacji kwietnych, kompozycji ozdobiły skwer przed zamkiem oraz jego wnętrze. Tłumy turystów spotykać można na wielu kondygnacjach zamku oraz w jego ogrodach. W ubiegłorocznej edycji przez imprezę przewinęło się ponad 40 tysięcy miłośników florystyki.