Jak informowaliśmy na naszej antenie, uczennica Kamiennogórskiego Liceum Ogólnokształcącego Maja Oleśków wzięła udział w programie telewizyjnym „Szansa na Sukces”. Wtedy młoda wokalistka prosiła o esemesowe wsparcie w trakcie głosowania. W niedzielne popołudnie zarówno muzycy w studio jak i telewidzowie uznali, że wokalistka z Kamiennej Góry zasługuje na wygraną. Maja pokonała finalistów i w nagrodę pojedzie do Opola. Z dobrze zapowiadającą się wokalistką rokową rozmawiał nasz rep. Andrzej Pawlukiewicz…