105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2026 - niedziela Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Weekendowy Best of 30

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2026 - niedziela Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała
14 czerwca 2026 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1757483340

Boisko zamiast kartki - sztuka głupoty na murawie w Raciborowicach

Boisko Cementu Raciborowice zniszczone chemikaliami. Zamiast murawy – wypalone niecenzuralne wzory. Policja szuka sprawcy, a klub liczy straty i sieje trawę


Zniszczona murawa boiska - foto: źródło/Facebook/cement Raciborowice

Złośliwość, chuligaństwo czy zwykła głupota? Boisko klubu Cement Raciborowice zostało zniszczone w iście „artystyczny” sposób. Ktoś potraktował murawę środkiem chemicznym do zwalczania chwastów. Efekt? Na trawie zostały wypalone niecenzuralne kształty. Marcin Pitera, prezes stowarzyszenia GKS Raciborowice, nie ma wątpliwości, że to był wandalizm

Autor: Andrzej Stefańczyk

Zdjęcia


policja Bolesławiec piłka nożna boisko zniszczenia Raciborowice GKS Cement Raciborowice wandalizm murawa sport lokalny akt wandalizmu