105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2026 - sobota Imieniny: Lucjana, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Top30.PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 czerwca 2026 - sobota Imieniny: Lucjana, Antoniego
13 czerwca 2026 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1756789560

Skandaliczny incydent na stadionie w Legnicy – 15-latek pobity podczas meczu

Podczas meczu Miedzi Legnica z Wisłą Kraków 15-latek został uderzony na trybunie gospodarzy. Klub potępia incydent i zapowiada konsekwencje wobec sprawców


Podczas piątkowego meczu 1. ligi między Miedzią Legnica a Wisłą Kraków doszło do niepokojącego incydentu. 15-letni chłopiec miał zostać pobity przez kibiców za to, że pojawił się na trybunie gospodarzy w koszulce krakowskiego klubu. Zakrwawiony opuścił stadion i otrzymał pomoc medyczną. Klub Miedź Legnica potępia zdarzenie. O komentarz poprosiliśmy rzecznika prasowego klubu, Pawła Sasielę

Autor: Andrzej Stefańczyk

Legnica Miedź Legnica 1 liga wisła kraków kibice pobicie na stadionie incydent stadionowy bezpieczeństwo na stadionach polska piłka zakaz stadionowy