105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 lipca 2024 - sobota Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
13 lipca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1717676040

8-letnia Marysia walczy z Glejakiem Mózgu. Nadzieją jest kosztowna terapia CAR-T

Wspomóżmy jej leczenie! Do grupy wojowników Mani dołączył znakomity alpinista, himalaista, podróżnik, przewodnik górski - Karol Adamski.


Karol Adamski przekazał na licytację wspólną górską wyprawę. 

Marysia ma 8 lat i mnóstwo marzeń. Niestety, zanim zostanie weterynarzem lub paleontologiem, musi stoczyć walkę z bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem – guzem mózgu.

Operacja nie wchodzi w grę, ale szansa dla małej wojowniczki pojawiła się w klinice we Włoszech.

To terapia CAR-T, która w jej schorzeniu nie jest stosowana w Polsce. Dziewczynka powinna zacząć leczenie jak najszybciej, jednak na drodze do tego stoją gigantyczne pieniądze – blisko 1.5 MILIONA złotych!

W wypadku glejaka wielopostaciowego czas jest nie na wagę złota, ale na wagę życia, które może zgasnąć zanim w pełni zostanie przeżyte!

Od momentu pojawienia się zbiórki w internecie, w serwisie siepomaga.pl - udało się uzbierać już ponad pół miliona złotych. - kliknij aby otworzyć.

Pojawiły się także kolejne dobre wiadomości - klinika we Włoszech która zadeklarowała się pomóc Marysi, wyraziła zgodę na ich wcześniejszy przyjazd, tak aby zacząć leczenie jeszcze przed uzbieraniem całości kwoty.

Dziewczynka jest obecnie w Rzymie, wraz z rodzicami i pod opieką najlepszych specjalistów, którzy rozpoczynają leczenie. 

Ciągle, do uzbierania pozostaje kwota około miliona złotych. Jednakże, jak pokazaliśmy przez ostatnie dni - wspólnie, wszystko jest możliwe. Bo kwota w skarbonce zwiększa się z każdą minutą.

Oprócz zbiorórki na siepomaga.pl, powstała również grupa na facebooku. 

" Wojownicy Mani - Licytacje dla Marysi  " -  gdzie w ciągu zaledwie kilku dni, zebrało się ponad półtora tysiąca osób.

Ną licytację można przekazać dowolną rzecz, tak aby wspomóc powrót do zdrowia dziewczynki.

Wczoraj ogłoszono aukcję specjalną. Do grupy Wojowników Mani dołączył Karol Adamski, przekazując na licytację wspólną górską wyprawę.

Karol Adamski to znakomity alpinista, himalaista, podróżnik, przewodnik górski, lider wielu wypraw w górach wysokich. Niedawno wszedł na Mount Everest i Manaslu. Zdobywca wielu szczytów m.in. Korony Ziemi, Elbrus, Kazbek, Mount Blanc, Kilimandżaro, Aconcagua, Chimborazo, Matterhorn. 

Jako pierwszy Polak zdobył szczyt ekwadorskiego wulkanu Cayambe. Wspinał się na 4 Kontynentach: w Himalajach, Andach, Kaukazie, Alpach, Górach Afryki, Dolomitach. Zainicjował oraz zrealizował projekt zamontowania na szczycie Kilimandżaro tablicy pamiątkowej poświęconej Aleksandrowi Dobie. 

Człowiek z ogromem pozytywnej energii, o wielkim sercu i odwadze, zawsze gotowy by nieść pomoc innym nawet w najtrudniejszych warunkach. To dzięki niemu przeżyli wszyscy uczestnicy wyprawy podczas akcji ratunkowej w Andach w 2017 r.  

Karol teraz dołączył do grupy Wojowników Mani by zawalczyć o jej zdrowie i życie. 

Podczas górskiej wycieczki opowie i swoich najciekawszych, ekstremalnych doświadczeniach. Jeśli chcesz podziwiać piękno Karkonoszy w towarzystwie Karola, wsłuchując się w opowieść z ostatniej majowej wyprawy na Mount Everest to ta nie będzie ku temu lepszej okazji!

Realizacja wycieczki z Karolem 26 października 2024 r. 

Miejsce: Karkonosze (konkretną trasę wybierzemy uwzględniając możliwości fizyczne i preferencje zwycięzcy licytacji)

Cena wywoławcza: 500 zł

Licytacja trwa do 11.06.2024 r. do godz. 21:00 

Dostępna na grupie facebookowej 

https://www.facebook.com/groups/wojownicymani/posts/452805650822088/

Pomóżmy, bo wspólnie, możemy wszystko! 

 

charytatywny himalaista Karkonosze onkologia pomaganie nowotwór licytacja allegro choroba nowotworowa glejak mózgu guz mózgu marysia wojownicy mani Karol Adamski licytacja pomagamy