105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1716901800

Nowi wiceprezydenci stolicy Dolnego Śląska

Jacek Sutryk powołał na stanowisko swoich zastępców i zaprezentował ich na konferencji prasowej. To Renata Granowska i Ryszard Kessler


Nowymi wiceprezydentami Wrocławia, którzy będą pomagać w pracy głowie miasta, Jackowi Sutrykowi zostali Renata Granowska z Koalicji Obywatelskiej, która zajmie się sprawami społecznymi i Ryszarda Kessler z Nowej Lewicy, który będzie odpowiadał za edukację. Oboje dołączą do Jakuba Mazura, który kontynuuje pracę jako wiceprezydent.

– Oboje to bardzo dobrzy fachowcy, ludzie otwarci, ale także osoby z którymi darzymy się sympatią, a to ważne na takich stanowiskach. Liczę na to, że współpraca będzie nam się układać bardzo dobrze – mówił na konferencji prasowej Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Do obsadzenia jest jeszcze jedno stanowisko wiceprezydenta. Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji.  Przedstawiciel wrocławskich struktur PO Bogdan Zdrojewski zaznacza,  że rekomendację ma Mateusz Jędrachowicz. Ale decyzja w tej kwestii jeszcze nie zapadła.