105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
23 lipca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1678353120

Cios w przestępczość narkotykową. Ponad 700 porcji handlowych nie trafi na rynek


Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. W trakcie czynności zabezpieczyli narkotyki, z których można uzyskać ponad 700 porcji handlowych. Była to marihuana, metamfetamina i haszysz. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz jeleniogórzanin za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.  

Policjanci z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego  mężczyznę  w związku posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, ustalili, że 20-latek narkotyki może posiadać w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze w zajmowanym przez niego lokalu w kuchni, w słoiku znaleźli marihuanę, haszysz i metamfetaminą. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 700 porcji handlowych.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu.  Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją.