105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 czerwca 2023 - piątek Imieniny: Marianny, Marcelina, Piotra

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 czerwca 2023 - piątek Imieniny: Marianny, Marcelina, Piotra

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 czerwca 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1674209016

Rekord zgłoszeń w hackathonie KGHM Polska Miedź


Prawie 300 zgłoszeń do uczestnictwa w wirtualnym hackathonie KGHM Polska Miedź - - czyli maratonie projektowania skierowanym do programistów. To rekordowa liczba osób. Co ważne zgłoszenia są nadal przyjmowane a chętni mają czas do 27 stycznia. Wydarzenie już po raz trzeci organizowane jest w formule online, przez KGHM Polska Miedź. Mówi Sylwia Jurgiel rzecznik miedziowego giganta.

Podczas tegorocznej edycji CuValley Hack, który odbędzie się w dniach 27-29 stycznia uczestnicy będą mieli 40 godzin na stworzenie inspirujących i możliwych do zaimplementowania rozwiązań związanych z funkcjonowaniem Zakładu Wzbogacania Rudy oraz Zakładu Hydrotechnicznego.

Optymalizacja energetyczna procesu mielenia I stopnia, wirtualny estymator wielkości ziarna miedzionośnego czy stworzenie systemu automatycznej estymacji poziomu wody w rzece, to przykładowe wyzwania przed jakimi staną uczestnicy wirtualnego maratonu programowania.

Od samego początku uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie mentorów, którzy przez cały czas będą dostępni na dedykowanej platformie online. Eksperci pomogą obrać odpowiedni kierunek w pracy nad projektem oraz podpowiedzą, w jaki sposób podejść do tematu by rozwiązanie było skuteczne i praktyczne.

W poprzedniej edycji hackathonu wzięło udział ponad 250 osób.

Śledź CuValley Hack!