105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
11 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1558435589

30 lat z perspektywy mieszkańców Jeleniej Góry

Chodzi o to, by wskazać, co w minionych trzech dekadach było ważne dla naszej wspólnoty jak i dla każdego z osobna.


Prezydenta Jeleniej Góry, Jerzy Łużniak, ogłosił konkurs '30 x 30' w ramach którego jeleniogórzanie będą mogli wskazać zdarzenie dla nich najważniejsze w okresie minionych 30 lat. Inicjatorzy konkursu spodziewają się, że suma tych zdarzeń będzie stanowiła w miarę pełny obraz doświadczeń Mieszkańców Miasta, widziany z bardzo indywidualnej perspektywy przez każdego, kto zechce wziąć udział w konkursie. Wszystkie prace - po ich ocenie przez jury - będą opublikowane w formie cyfrowej, a wybrane, wskazane przez jury - także w formie książkowej. - To nie ma być 'księga zachwytów' - mówi prezydent Jerzy Łużniak. - bo były i lata trudne, czas wyrzeczeń, nawet dramatów. Możemy jednak - każdy z nas - wskazać, co w minionych trzech dekadach było ważne dla naszej wspólnoty jak i dla każdego z osobna.

Warunki konkursu, zasady uczestnictwa, terminy składania prac, itp. opublikowane zostaną przed końcem maja, a konkurs oficjalnie rozpocznie się w dniu 4 czerwca w rocznicę dnia, który odmienił Polskę .