105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 lutego 2024 - sobota Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Music News Magazine

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 lutego 2024 - sobota Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 lutego 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1664272304

Ważni urzędnicy odchodzą z Kluczowego dla miasta departamentu


Tomasz Kowalczyk, dyrektor Departamentu Iwestycji Urzędu Miasta w Jeleniej Górze podczas dzisiejszej (28.09) sesji Rady Miejskiej zakomunikował radnym , że złożył rezygnację z pełnionej dotychczas funkcji. W ostatnim czasie z tego kluczowego dla miasta departamentu odeszło jego trzech ważnych współpracowników. Radnym powiedział, że jest to min. jeden z powodów jego decyzji, ponieważ w takich okolicznościach nie jest w stanie zagwarantować należytego poziomu realizacji stawianych przed nim wyzwań. Prezydenta Miasta na dzisiejszej sesji dzisiaj nie było. Mówi Radny Piotr Paczóski.

 

Rezygnacja z pracy na stanowisku Dyrektora Departamentu Pana Tomasza Kowalczyka nie była dla mnie zaskoczeniem – poiformował Jerzy Łuzniak, prezydent Jeleniej Góry, ta funkcja jest wyjątkowo wyczerpująca, bowiem trzeba łączyć nie tylko umiejętności managerskie, podejmować szybkie, trudne czasami decyzje, wchodzić w spory z kontrahentami, brać pod uwagę możliwe, a niepewne uwarunkowania realizacji prac, itp. Znużenie zawodowe często jest efektem stresu.

Dziękuję Panu Dyrektorowi za całe lata pracy w naszym zespole i wiele udanych przedsięwzięć. Miasto jednak – pomimo wszelkich, narastających trudności – nie może sobie pozwolić na zmniejszenie tempa działań. Praca samorządu zawsze miała charakter zespołowy i płynne zmiany – także personalne - są tego oczywistym następstwem.

Dziękując za energię Pana Dyrektora w okresie wykonywania tej funkcji, jestem przekonany, że jego następca da, jak to w peletonie, dobrą zmianę, bo w kręgu pracowników Urzędu widzę ludzi, którzy mogą tego dokonać, ale w tej sprawie podejmiemy działania zgodne z procedurami.